The Elder Scrolls V: Skyrim (2011)

 

Skyrim Yüksek Kralı öldürüldü. İttifaklar tahta iddialarla oturdu.Bu çatışmanın ortasında, çok daha tehlikeli, eski bir kötülük uyandırıldı. Ejderhalar Tamriel için geri döndü.

Başka bir dünya, başka bir hayat yaşamak. Ne yapmak istiyorsanız onu oynayarak hayal edebileceğiniz her türlü karakter ve, seçim hikaye anlatımı, macera efsanevi özgürlük gibi daha önce hiç gerçekleştirilmemiş şeyler.
Tüm yeni grafik ve oyun motoru. Skyrim yeni oyun motoru yuvarlanan bulutlar, engebeli dağlar, kalabalık şehirler, yemyeşil alanlar ve antik zindanları ile yaşam için tam bir sanal dünya getiriyor.
Size oyun. Yüzlerce silah, büyüler ve yetenekler arasından seçim yapın. Yeni bir karakter sistemi, istediğiniz herhangi bir şekilde oynamak ve eylemler yoluyla kendinizi tanımlamak için izin verir.
Bitmeyen oyun kavramı her ne kadar bazı oyuncular için sevimsiz gibi gözükse de Howard, Radiant görev sisteminin oyundaki en güçlü öğelerden bir tanesine yardımcı olduğunu belirtiyor: çevresel hikaye anlatımı. Skyrim üzerinde pek çok gizemin bulunduğuna dikkat çeken Howard bu dünyayı keşfettikçe gizemli parçaları birleştirebileceğinizi söylüyor. Ekip bu özelliği Fallout 3’ü geliştirirken bulmuş.

Minumum Sistem Gereksinimleri:
OS: 7/Vista/XP PC (32 or 64 bit)
CPU: Dual Core 2.0GHz or equivalent processor
RAM: 2 GB
HDD: 6 GB
Graphics: 512 MB card
Sound Card: DirectX 9 Compatible
DirectX: Version 9.0c 


Resim
The Elder Scrolls V: Skyrim - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle
Resim
The Elder Scrolls V: Skyrim - 2011 - Full indir - Full Download - Full Yükle - Full Oyun indir - Full Oyun Download - Full Oyun Yükle

Güvenle indir

DOWNLOAD TURBOBİT PART 1 : http://turbobit.net/djoxzmae5cry/skyrrmm.part1.rar.html

DOWNLOAD TURBOBİT PART 2 : http://turbobit.net/ugjexnkt6jyp/skyrrmm.part2.rar.html

DOWNLOAD TURBOBİT PART 3 : http://turbobit.net/a244yq7t84g8/skyrrmm.part3.rar.html

DOWNLOAD TURBOBİT PART 4 : http://turbobit.net/9yt2xz2vf09i/skyrrmm.part4.rar.html

DOWNLOAD TURBOBİT PART 5 : http://turbobit.net/xykc5oy6b1g0/skyrrmm.part5.rar.html

DOWNLOAD TURBOBİT PART 6 : http://turbobit.net/j84hl2fm2cpq/skyrrmm.part6.rar.html

Reklamlar