Tüm yurtta coşkuyla kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle 2006 yılından itibaren bir dizi etkinlik organize eden Nilüfer Belediyesi, ‘Cumhuriyet’in, özgürlük ve bağımsızlığın sembolü olan Cumhuriyet Bayramı’nı vatandaşların yoğun katılımıyla ve büyük bir coşku içinde kutladı ve kutlamaya da devam edecektir.

29 Ekim kutlamaları kapsamında Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde yapılan “Büyük Cumhuriyet Yürüyüşü” yapılmaya devam edilecektir. Her yıl on binlerce kişinin katıldığı etkinlik NİLÜFER BELEDİYESİ tarafından organize edilmektedir.

   2011 yılında da 29 Ekim etkinliği yapılacaktır. 2011 yılı için çalışma ve hazırlıklar sürdürülmekte olup, sanatçı anlaşması bile yapılmıştır. 2011 yılında Candan ERÇETİN bizle birlikte olacak ve şarkılarını seslendirecektir. 29 Ekim etkinliğinin tüm organizasyonu Nilüfer Belediyesi Sosyal ve Kültürel Projeler Kurulu tarafından yürütülmekte olup, Nilüfer’li yurttaşlarımızın etkinlikle ilgili düşüncelerini 444 16 03 nolu telefona veya nilüfer@nilufer.bel.tr E-posta adresine ulaştırmalarını bekliyoruz.

Bütün Bursa Halkımız Davetlidir.

Reklamlar