İndireceğiniz PES 2011 Türkçe Spiker oyun eklentisi ile PES 2011 oyununu tamamen türkçe sesli olarak oynayabileceksiniz. PES 2011 TR Spiker eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

PES 2011 Türkçe Spiker Kurulumu:

Yamayı kurmaya başlamadan önce PES 2011 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Pro Evolution Soccer Türkçe Spiker Oyun eklentisini oyunu kurduğunuz dizine kurmalısınız. indirdiğiniz sıkıştırılmış seslendirme dosyası içerisindeki “dt00_e.img” isimli PES 2011 TR Spiker dosyasını Varsayılan olarak C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2011\img klasörüne kopyalamalısınız. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız oyunu kurduğunuz dizini bulunuz ve dosyayı oraya kopyalayınız.

Not: Her ihtimale karşı orjinal “dt00_e.img” dosyasının bir yedeğini almanızı öneriyoruz. Eğer Pro Evolution Soccer 2011 tr spiker dil eklentisinden memnun kalmazsanız tekrar eski haline döndürebilmek için bu yedeğe ihtiyacınız olacaktır.
Güvenle indir

DOWNLOAD TURBOBİT : http://turbobit.net/k97gqlp3mdtw/PES11TürkceSpiker_yeni.rar.html

Reklamlar