Futbol severlerin heyecanla Fifa 2011 türkçe yama dil eklentisini beklediğini biliyoruz. İşte FİFA 11 için hazırlanan ilk tr yama eklentisi. Şimdilik oyunun tamamı türkçe olmasa da geliştirme çalışmaları devam etmektedir. Fifa 11 türkçe yama çalışmalarını sitemizden izleyebilirsiniz.
indireceğiniz FIFA 11 türkçe yama dil eklentisi ile FIFA 11 oyununu tamamen olmasada türkçe olarak oynayabileceksiniz. FIFA 11 TR yama dil eklentisini sitemizden hiç bir ücret ödemeden bedava olarak indirebilir ve kişisel bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

FIFA 11 Türkçe Yama Kurulumu  Yamayı kurmaya başlamadan önce FIFA 11 oyununu tamamen kapatmalısınız. Oyunun arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Varsayılan olarak Fifa 11 türkçe yama dil eklentisi 32 bit işletim sistemlerinde  “C:\Program Files\EA Sports\FIFA 11\Game\data\loc” klasörüne, 64 bit işletim sistemlerinde “C:\Program Files (x86)\Program Files\EA Sports\FIFA 11\Game\data\loc” klasörüne kurulacaktır.

DOWNLOAD  : http://lcut.in/B6U

Not: Üsteki Link’e Tıkladıktan Sonra 5 sn bekledikten sonra reklamı geç yazısına tıklayıp free den indirebilirsiniz iyi indirmeler.

Reklamlar