KARLI ÜRÜNLER SEÇİN!

Öncelikle tarlanızı ekeceğiniz ürünü seçmelisiniz; ancak ürün tercihi yaparken ürünü satış fiyatınızdan alış fiyatını çıkararak edeceğiniz karı hesaplayabilir, ürünün toplanma süresini de göz önüne alarak en karlı ürünleri seçebilirsiniz.

SÜPER ÜRÜNLERİ KAÇIRMAYIN!

Farmville’de zaman zaman çıkan bazı ürünler hem kısa süreli hem de çok para kazandırıyor. Örneğin, Farmville hayran sayfası 500 bin kullanıcıya ulaştığında Süper Böğürtlen isimli ürün çıkarmıştı. Ürünün 10′a 100 veriyordu ve 2 saat süreliydi.

SOYA FASÜLYESİ İLE BAŞLAYIN!


Oyuna ilk girdiğinizde soya fasülyesi ile başlayın. Çünkü soya fasülyesi ilk seviyelerde en çok kazandıran ürün.


BROKOLİ İLE DEVAM EDİN!


Daha sonrasında ise en çok kazandıran ürün olarak brokoli ekmeye başlayabilirsiniz.

OYNAMASANIZ BİLE OYUNA GİRİN!


Oynamayacak olsanız bile her gün mutlaka oyuna girin. Her gün oyuna ilk girişinizde günlük verilen bonusu kazanarak paranızı arttırabilirsiniz.

PUAN ARTTIRMANIN KOLAY YOLU!

Farmville’de çok paranız var ve oyun puanınızı arttırarak seviye atlamak istiyorsunuz. Bunun en iyi yolu en çok puan kazandıran ürünlerden ekip daha sonra ürünü silmektir, tarlayı sürmekten, ürünü ekmekten ve sonra yeniden tarlanızı sürmekten birsürü puan kazanacaksınız.

TARLANIZI KISA SÜREDE EKİP BİÇİN!


Farmville’de tarlayı ekip biçmek çok zaman alıyor, ancak bundan kurtulmak için bilgisayarınıza bazı yazılımlar yükleyebilir ve tarlanızı daha hızlı ekip biçebilirsiniz.

Reklamlar