FarmVille’de mevcut görevleri tamamladığınız zaman size ödül olarak kurdeleler verilir. Bu kurdeleler size exp (deneyim puanı), para ödülü ve dekorasyon nesnesi kazandırır. Bu kurdelelerden kazanmak için çalışın ama diğer anlatımlarımızda da dediğimiz gibi ağaç/hayvan veya dekorasyon nesnesi için para harcamayın. Bu tür nesneleri komşularınızdan isterseniz size kolayca hediye edebilirler.
30.000 altın kazandığınızda mimar kurdelesi için 30 adet rest tent (dinlenme tentesi) satın alın ve çiftliğinize yerleştirin. Yapmış olduğunuz bu işlem size 2150 exp (deneyim puanı) kazandıracak ve harcadığınız altından yaklaşık 15.000 kadarını geri verecektir. Bu şekilde bir anda birkaç level atlayabileceksiniz.

FarmVille’de mevcut görevleri tamamladığınız zaman size ödül olarak kurdeleler verilir. Bu kurdeleler size exp (deneyim puanı), para ödülü ve dekorasyon nesnesi kazandırır. Bu kurdelelerden kazanmak için çalışın ama diğer anlatımlarımızda da dediğimiz gibi ağaç/hayvan veya dekorasyon nesnesi için para harcamayın. Bu tür nesneleri komşularınızdan isterseniz size kolayca hediye edebilirler.30.000 altın kazandığınızda mimar kurdelesi için 30 adet rest tent (dinlenme tentesi) satın alın ve çiftliğinize yerleştirin. Yapmış olduğunuz bu işlem size 2150 exp (deneyim puanı) kazandıracak ve harcadığınız altından yaklaşık 15.000 kadarını geri verecektir. Bu şekilde bir anda birkaç level atlayabileceksiniz.

Reklamlar